OSLAVUJEME 5.NARODENINY :)

Náš eshop oslavuje 5 rokov a my sme sa rozhodli, že je na čase sa trošku lepšie poznať!

 

BePink = dve sestry Pavla a Petra. Teší nás! :)

 

Prečítajte si náš sesterský „eshopársky“ príbeh a poznajte cestu, ktorú začíname 4. augusta 2015. V tom čase príležitostne predávame značku Victoria’s Secret & PINK. Niektoré z prvých balíčkov predávame osobne, budujeme dôveru a získavame prvé pozitívne recenzie. Ostatné balíčky balíme cez voľné vysokoškolské chvíľky (Pavla) alebo po večeroch po práci (Petra).  Dopyt v tej dobe bol veľký, a my sme sa snažili rozšíriť náš sortiment. 

Na začiatku roku 2017 sa stávame plnohodnotným členom rodiny PVH corp. #wearepvh. Do kolekcie značiek Calvin Klein underwear & swimwear a Tommy Hilfiger underwear & swimwear investujeme všetok doteraz vybudovaný kapitál a trošku viac. Bojíme sa a zároveň veríme! Obe už toho času pracujeme v našom eshope na plný úväzok. :) 

 IMG_2266

V  hľadáčiku ďalej máme predovšetkým značku Emporio Armani, ktorá pre nás bola bezpochyby veľkou výzvou a tiež dôležitým medzníkom, čo zisťujeme až pozdejšie. Cítime, že uveriť business plánu dvoch dievčat z Liberca s neznámym eshopom nie je jednoduché a to nielen pri značke EA. 

IMG_6527 

Postupne sa stávame autorizovaným predajcom značiek DKNY, DIESEL, CHAMPION, FILA, MAAJI, Ralph Lauren, XPOOS… a ďalšie pripravujeme :) Pôvodne spodná bielizeň, plavky a loungewear rozširujeme aj o obuv, kabelky, batohy, peňaženky ...

Mnohokrát naša cesta do prvej 5-ročnice nebola ružová. Nedávame to ale v žiadnom prípade poznať, učíme sa z chýb a riadime sa heslom: ROBÍME RADOSŤ! Už od prvých balíčkov dávame baleniu pridanú hodnotu. Možno poznáte naše vianočné baliace video. :) Balíčky navoniavame a tovar balíme do hodvábneho papiera, pretože tak to my dve milujeme! 

Všetky kúsky, ktoré teraz vidíte v našom eshope osobne vyberáme v showroomoch. Na tomto kroku si dávame obzvlášť záležať, pretože kvalita je pre nás na prvom mieste, rovnako ako spokojný zákazník.

IMG_3657

A aj keď už nejaký čas na Slovensko zasielame, marec 2020 sa stáva ďalším míľnikom našej cesty a spúšťame plnohodnotný eshop.

V súčasnej dobe balíme tisíce objednávok za rok a aj napriek tomuto obrovskému množstvu sa stále držíme našej prvotnej myšlienky, ROBIŤ RADOSŤ a to aj pri rozbaľovaní balíčka! Recenzie našich zákazníkov hovoria za všetko. A my za ne ĎAKUJEME!

Do ďalšej 5-ročnice máme plnú hlavu plánov a snov. Tešte sa!:) Chceme byť stále lepšie a Vy ste náš hnací motor!

Ďakujeme každému jednému z Vás!

Pavla & Petra

#bepinkgirls

 

Chcete nám čokoľvek napísať? Napíšte mi na petra@bepink.cz