OSLAVUJEME 5.NARODENINY :)

Náš eshop oslavuje 5 rokov a my sme sa rozhodli, že je na čase sa trošku lepšie poznať!

 

BePink = dve sestry Pavla a Petra. Teší nás! :)

 

Prečítajte si náš sesterský „eshopársky“ príbeh a poznajte cestu, ktorú začíname 4. augusta 2015. V tom čase príležitostne predávame značku Victoria’s Secret & PINK. Niektoré z prvých balíčkov predávame osobne, budujeme dôveru a získavame prvé pozitívne recenzie. Ostatné balíčky balíme cez voľné vysokoškolské chvíľky (Pavla) alebo po večeroch po práci (Petra).  Dopyt v tej dobe bol veľký, a my sme sa snažili rozšíriť náš sortiment. 

Na začiatku roku 2017 sa stávame plnohodnotným členom rodiny PVH corp. #wearepvh. Do kolekcie značiek Calvin Klein underwear & swimwear a Tommy Hilfiger underwear & swimwear investujeme všetok doteraz vybudovaný kapitál a trošku viac. Bojíme sa a zároveň veríme! Obe už toho času pracujeme v našom eshope na plný úväzok. :) 

 IMG_2266

V  hľadáčiku ďalej máme predovšetkým značku Emporio Armani, ktorá pre nás bola bezpochyby veľkou výzvou a tiež dôležitým medzníkom, čo zisťujeme až pozdejšie. Cítime, že uveriť business plánu dvoch dievčat z Liberca s neznámym eshopom nie je jednoduché a to nielen pri značke EA. 

IMG_6527 

Postupne sa stávame autorizovaným predajcom značiek DKNY, DIESEL, CHAMPION, FILA, MAAJI, Ralph Lauren, XPOOS… a ďalšie pripravujeme :) Pôvodne spodná bielizeň, plavky a loungewear rozširujeme aj o obuv, kabelky, batohy, peňaženky ...

Mnohokrát naša cesta do prvej 5-ročnice nebola ružová. Nedávame to ale v žiadnom prípade poznať, učíme sa z chýb a riadime sa heslom: ROBÍME RADOSŤ! Už od prvých balíčkov dávame baleniu pridanú hodnotu. Možno poznáte naše vianočné baliace video. :) Balíčky navoniavame a tovar balíme do hodvábneho papiera, pretože tak to my dve milujeme! 

Všetky kúsky, ktoré teraz vidíte v našom eshope osobne vyberáme v showroomoch. Na tomto kroku si dávame obzvlášť záležať, pretože kvalita je pre nás na prvom mieste, rovnako ako spokojný zákazník.

IMG_3657

A aj keď už nejaký čas na Slovensko zasielame, marec 2020 sa stáva ďalším míľnikom našej cesty a spúšťame plnohodnotný eshop.

V súčasnej dobe balíme tisíce objednávok za rok a aj napriek tomuto obrovskému množstvu sa stále držíme našej prvotnej myšlienky, ROBIŤ RADOSŤ a to aj pri rozbaľovaní balíčka! Recenzie našich zákazníkov hovoria za všetko. A my za ne ĎAKUJEME!

Do ďalšej 5-ročnice máme plnú hlavu plánov a snov. Tešte sa!:) Chceme byť stále lepšie a Vy ste náš hnací motor!

Ďakujeme každému jednému z Vás!

Pavla & Petra

#bepinkgirls

 

Chcete nám čokoľvek napísať? Napíšte mi na petra@bepink.cz

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie