Balíček plný radosti!

Tak ten my milujeme!  Poďme teraz v krátkosti nahliadnuť do zákulisia toho, ako taký balíček plný radosti z BePink vzniká. Pomocou nasledujúcich bodov by som Vám rada ukázala  “pravidlá”, ktorými sa u nás riadime. Naša práca je pre nás zábavou, a preto si dovolíme povedať, že aj spojenie “balíček plný radosti” získava tie správne šťastné rozmery pri jeho rozbaľovaní. :)

 1. Základné pravidlo! Všetok tovar z nášho eshopu pochádzajú priamo od výrobcov, pre všetky značky sme autorizovaným predajcom. 
 2. Každý kúsok, ktorý u nás môžete zakúpiť osobne vyberáme v showroomoch.
 3. Pri výbere je našim hlavným kritériom kvalita.
 4. Tie najlepšie kúsky pre Vás po dôkladnom výbere objednávame.
 5. Pred naskladnením do eshopu tovar kontrolujeme a snažíme sa zachytiť chybné kusy. 
 6. Po objednaní tovaru zákazníkom z nášho skladu balíček odchádza takmer okamžite. 
 7. Tlačíme faktúru, štítok, tovar znovu kontrolujeme! Priznávam, že raz za čas našim očiam niečo unikne! Prepáčte! Chybu, ale vždy veľmi rýchlo napravíme!
 8. Všetko - obuv, kabelky, batohy, oblečenie, spodnú bielizeň balíme do papiera, prelepujeme našou nálepkou a vkladáme do krabice.
 9. Balíček navoniame.
 10. Vkladáme ďakovnú kartičku.
 11. Balíček zalepujeme a lepíme etiketu.  
 12. Po vyzdvihnutí prepravcom zasielame odkaz na sledovanie zásielky.
 13. Je to neuveriteľné! V bežnej prevádzke je 95% balíčkov zasielaných cez Českú poštu a DPD v rámci Českej republiky doručených hneď nasledujúci deň!
 14. Zasielame aj cez Zásielkovňu.
 15. Poštovné je u nás pri nákupe nad 1 500 Kč ZADARMO.
 16. Objednali ste si od nás balíček a necítite sa v objednanom kúsku dobre? To my určite nechceme! Na vrátenie máte 14 dní od doručenia balíčka. Šetrime životné prostredie, rady uvidíme, keď nám tovar späť zašlete v krabici, v ktorej Vám bol doručený.
 17. Výmenu/vrátenie sa snažíme vybaviť super rýchlo (v deň doručenia balíčka späť k nám)! O všetkom Vás informujeme emailom. :)

IMG_7915

A tak to u nás v skratke chodí s balíčkami. Každý pracovný deň, v časoch ako sú napríklad blížiace sa Vianoce sa z nášho skladu šíri vôňa a ozývajú koledy aj cez víkend. Ježiško má jasný deadline, ktorý musí stíhať a my ho ako jeho verné pomocnice nechceme sklamať! :) 

Tiež Vás zaujímajú recenzie než niekde nakúpite? Nás rozhodne áno! 

IMG_7925

A čo Vy? Už ste si dnes urobili radosť? :)

PS: Nezabudnite! Vy + BePink = LÁSKA

 

Pokiaľ Vás čokoľvek zaujíma, napíšte mi na petra@bepink.cz

Budem sa tešiť!

Petra

#bepinkgirl